Plotki

Czarny przełącznik z iPhone’a 7 ujawniony na zdjęciu

Do przewidywanej premiery iPhone’a kolejnej generacji został nieco ponad miesiąc. Widzieliśmy już wiele jego części, a nawet całą obudowę na różnych filmach, czy zdjęciach, ale na żadnym z nich do tej pory nie było nawet skrawka zapowiadanego od jakiegoś czasu  czarnego koloru.

Dziś rano sytuacja ta zmieniła się i na Twitterze pojawiło się pierwsze zdjęcie pokazujące część iPhone’a właśnie w tym, całkowicie czarnym kolorze. Jest to przełącznik boczny służący nam do zmiany trybu głośności telefonu, czy też blokady rotacji ekranu. Na pierwszy rzut oka element wygląda identycznie jak ten zastosowany w iPhonie 6s, co jest bardzo prawdopodobne, ponieważ jak doskonale wiemy, przyszły iPhone będzie w dużej mierze oparty na obecnym.

iPhone_7_przełącznik

Bardzo możliwe jest także, że kolor o domniemanej nazwie „Space Black” znanej nam ze stalowego zegarka Apple Watch pojawi się jako piąty wariant w iPhonie 7. Z czego to wynika? Widzieliśmy już wcześniej zdjęcia obudowy iPhone’a 7 w odcieniu Space Gray, które wyglądały na bardzo realistyczne. Nic zatem nie wskazuje na pozbycie się przez Apple tego koloru.

Czarny kolor aluminium przypomina nam od razu iPhone’a 5, na którym to wyglądał wspaniale, ale niestety bardzo szybko się rysował ze względu na liczne błędy zaistniałe w procesie jego nakładania. Bardzo wiele osób, w tym ja chciałoby znowu zobaczyć całkowicie czarny telefon od Apple, nawet kosztem Space Gray, którego odcieni na poszczególnych urządzeniach od Apple nie da się zliczyć, a na iPhonie 6s wygląda prawie jak srebrny.

maxresdefault

Przewidywana data premiery iPhone’a 7 podczas której zobaczymy, czy różne informacje na jego temat, a zwłaszcza czy pojawi się nowy, opisywany wariant kolorystyczny pojawi się to 6 września. Do sklepów smartfony mają trafić natomiast 10 dni po premierze, czyli 16 września.

Źródło: Twitter (Steve Hemmerstoffer)

Komentarze
To Top