Sprzęt Apple i akcesoria

Pudełko od iPhone’a 7 Plus ujawnia swoją zawartość

Pośród wszystkich drobnych informacji i plotek dotyczących iPhone’a 7 pojawiło się coś mówiącego nam wiele. Mianowicie mowa jest tutaj o dolnej części pudełka większego modelu 7 Plus w dystrybucji azjatyckiej.

etiquette-iphone-7-plus1

Czego na temat zawartości opakowania możemy się dowiedzieć z tak niewielkiej jego części? Okazuje się, że bardzo wiele. Pudełko ze zdjęcia jak na pierwszy rzut oka widać, pochodzi z modelu 7 Plus w topowej odmianie o pojemności 256GB. Oprócz samego telefonu, w środku znajdują się także słuchawki EarPods ze złączem Lightning w miejscu minijacka 3,5mm, którego jak wiemy iPhone 7 nie będzie posiadał. Tutaj nie ma żadnej rewelacji, słuchawki te widzieliśmy już wcześniej na wielu zdjęciach i czytaliśmy o nich w wielu raportach. Ciekawszą rzeczą jest kolejna rzecz która znajdzie się w opakowaniu najnowszego smartfona od Apple. Jest to przejściówka z portu Lightning na standardowy minijack 3,5mm. Taka mała rzecz rozwiązuje problem wszystkich posiadaczy standardowych słuchawek, którzy zamierzają zakupić iPhone’a 7. Jak widać, Apple zdecydowało się na umieszczenie jej w zestawie, a nie w osobnej sprzedaży z czego od zawsze słynęli. W ten sposób nikt nie będzie zmuszony do wydania kolejnych pieniędzy, po tym jak już kupili sam telefon za niemałą kwotę.

Co do autentyczności tego kawałka kartonu, myślę, że można mu uwierzyć. Te z poprzednich lat, które tak samo pojawiały się na zdjęciach w sieci tuż przed premierą najnowszych wtedy iPhone’ów niemal za każdym razem w pełni się potwierdzały.

Źródło: 9to5Mac

Komentarze
To Top