Sprzęt Apple i akcesoria

Elementy Apple Watch 2 ujawnione na zdjęciach oraz filmie

Jak się okazuje, w cieniu zalewających sieć informacji, czy też zdjęć dotyczących iPhone’a 7 znalazło się także coś na temat drugiej generacji zegarka z Cupertino, czyli Apple Watcha.

Pewien brytyjski, niewielki sklep specjalizujący się w sprzedaży akcesoriów przeznaczonych do urządzeń od Apple udostępnił dziś światu dosyć ciekawe zdjęcia i nagranie. Mianowicie przedstawiają one kilka elementów pochodzących najprawdopodobniej z zegarka Apple Watch drugiej generacji.

Pierwszą rzeczą, którą widzimy w omawianych materiałach jest nieco cieńszy wyświetlacz. Najprawdopodobniej nie zmieni się on diametralnie, a jego nowa konstrukcja po prostu pozwoli na zaoszczędzenie miejsca dla domniemanego modułu GPS, barometru oraz większej baterii.

Apple-Watch-2-ekran

Jeżeli już mowa o baterii, to także znajduje się ona na zdjęciach oraz filmie. Zgodnie z wcześniejszymi raportami i przewidywaniami analityków została ona powiększona o około 35%. Spowodowane jest to wyżej wymienionym, prądożernym modułem GPS, a także co bardzo możliwe – barometrem. Co ciekawe, o większej baterii mówi się tylko w przypadku modelu 42mm. Możliwe więc, że mniejsza odmiana drugiej generacji Apple Watcha będzie nieco zubożona.

Apple-Watch-2-bateria

Ostatnią rzeczą pokazaną przez Brytyjczyków jest jedna część całego ekranu odpowiedzialna za funkcję 3D Touch. tutaj zmieniło się bardzo niewiele. Tylko mały chip, który teraz wygląda nico inaczej.

Apple-Watch-2-force touch

Każda z tych części pokazana została także na filmie nagranym przez pracowników sklepu. Możecie obejrzeć go poniżej:

Jako, że Apple Watche produkowane są w innej fabryce niż iPhone’y, przecieków jest bardzo niewiele. Jak widać, pierwsze z nich pojawiają się tuż przed premierą, która najprawdopodobniej odbędzie się za tydzień, 7 września razem z najnowszym smartfonem od Apple.

Za szybkie podesłanie nam tego newsa dziękujemy bardzo czujnemu czytelnikowi Adrianowi.

Źródło: MacRumors

Komentarze
To Top