Sprzęt Apple i akcesoria

Zaproszenie od Apple na konferencję. 7 września datą premiery iPhone’a 7

Wszyscy przewidywali, wszyscy o tym mówili, wszyscy czekali i oto jest! Właśnie przed chwilą Apple rozesłało zaproszenia na swoją konferencję! Odbędzie się ona już 7 września, czyli dokładnie tak jak od jakiegoś czasu mówiły nieoficjalne źródła.

CrCf7siW8AEPRUJ

Grafika zachowana w ciemnej tonacji z kolorowymi dodatkami tworzącymi logo Apple mówi nam jak na razie niewiele. Tak samo podpis brzmiący „See you on the 7th.”. Oczywiście, świat już od dawna wie o jaki produkt, czy też produkty może tu chodzić.

Przewidywania wyglądają następująco:

  1. iPhone 7. Chyba najbardziej wyczekiwany przez świat, kolejny model flagowego produktu Apple. Według zebranych dotąd informacji oraz zdjęć pochodzących z przeróżnych źródeł wynika, że przyszły smartfon z Cupertino oferowany będzie klasycznie w dwóch rozmiarach: 4,7″ oraz 5,5″. Apple pozbawi go złącza słuchawkowego minijack 3,5mm, a także części łączeń antenowych, tzw. „fug” na tylnej części urządzenia. Aparat zostanie nieco ulepszony, a w przypadku modelu Plus podwojony. Nie wiadomo jeszcze czy Apple wymyśli dla tego rozwiązania jakieś specjalne zastosowanie. Bateria także powinna ulec zmianie i zostać nieco powiększona w przypadku obu urządzeń. Ostatnią z dotychczasowych informacji jest nowy kolor urządzenia. Intensywną czerń mógłby wskazywać pierwszy raz od dawna ciemny motyw zaproszenia.
  2. Apple Watch 2. O dziwo, przecieków oraz informacji dotyczących tego urządzenia jest naprawdę niewiele. Wiemy, że nowa generacja mądrego zegarka od Apple może mieć nawet o 35% większą baterię oraz wbudowany moduł GPS.
  3. Ostatnim spodziewanym urządzeniem jest nowy MacBook Pro z wyświetlaczem Retina, który prawdopodobnie wzniósłby do tej serii mniejszą wagę, lekko zmieniony design, innowacyjną klawiaturę z panelem dotykowym w miejscu górnych klawiszy, większych rozmiarów gładzik oraz kilka portów USB typu C.

Ciekawostką jest także to, że inaczej niż zwykle konferencja będzie miała miejsce w Bill Graham Auditorium, czyli sporej rozmiarów sali, gdzie zazwyczaj odbywa się WWDC. Może to potwierdzać, że zobaczymy tam nie jeden produkt, a kilka wyżej opisanych.

billgrahamauditorium

Komentarze
To Top