Sprzęt Apple i akcesoria

Jak wyglądają i działają słuchawki EarPods ze złączem Lightning?

Mimo, że nowy iPhone nie został jeszcze oficjalnie zaprezentowany, to wiemy już o nim bardzo wiele. Między innymi to, że nie będzie wyposażony w port słuchawkowy minijack 3,5mm. Oznacza to oczywiście, że dotychczasowe słuchawki Apple EarPods wprowadzone wraz z iPhonem 5 nie będą dodawane do zestawu z najnowszym telefonem. Jak poradzi sobie z tym Apple?

Pośród wielu plotek na temat zupełnie nowych bezprzewodowych słuchawek, najbardziej prawdopodobną opcją wydaje się zmodyfikowanie przez Apple dobrze nam już znanych „EarPodsów”. Zmiana dotyczyłaby jak łatwo się domyślić tylko portu. Teraz zamiast minijack 3,5mm, na końcu kabla znalazłby się Lightning.

Taki scenariusz wydaje się być już potwierdzony przez Chińczyków. Mianowicie, na różnych portalach internetowych pojawiła się możliwość zakupu takich słuchawek. Nie jesteśmy jak na razie w stanie potwierdzić, czy są to oryginalne produkty pochodzące z fabryki Apple, czy podróbki, ale możemy być pewni, że znikąd się one nie wzięły.

W serwisie YouTube zaczęły pojawiać się filmy prezentujące owe słuchawki. Zobaczyć możemy na nich „jak to działa” w praktyce. Kilka godzin temu, pojawił się także podobny film w języku polskim. Autor, czyli Unboxing Man omawia na nim same słuchawki, tak jak i ich działanie oraz wady.

Filmik ten możecie zobaczyć poniżej:

Komentarze
To Top