Sprzęt Apple i akcesoria

Uczyń swojego Apple Watcha szybszym! Proste triki na zwiększenie wydajności

Podczas ostatniej konferencji Apple zaprezentowano nowy model zegarków – Apple Watch Series 2, który to względem poprzednika został wyposażony w nowy, dwurdzeniowy procesor, lepszą baterię, pełną wodoodporność i odbiornik GPS. Jak można wyczytać z wszelakich recenzji – nowa wersja zegarka wydajnościowo zmiata swojego poprzednika. W tym artykule spróbujemy Wam doradzić jak przyspieszyć swojego starego Apple Watcha by choć trochę upodobnił się wydajnościowo do jego nowej wersji. Enjoy!

Ogranicz ilość aplikacji

Taki proces znacznie przyspieszy komunikację twojego zegarka z telefonem. Przejdź do aplikacji Apple Watch na iPhonie, następnie stuknij w Ogólne i odznacz funkcję Automatyczna instalacja. Oprócz tego usuń dawno nieużywane aplikacje. Najlepiej zrobić to poprzez aplikację na iPhonie. Po prostu zjeżdżamy na sam dół, wybieramy program i odznaczamy Pokazuj na Apple Watch.

watch-app

Najważniejsze umieść w Docku

Dock to nowa funkcja systemu watchOS 3. Dzięki niej aplikacje będą cały czas uruchomione i działające w tle, przez co po uruchomieniu będą natychmiastowo gotowe do pracy. Więcej o nowym docku przeczytasz tutaj. Umieść tam aplikacje, które najczęściej używasz.

watch-dock

Te proste triki pomogą w przyspieszeniu twojego obecnego zegarka. Zachęcamy do wypróbowania ich na swoich sztukach. Masz jeszcze jakieś przydatne wskazówki dotyczące wydajności? Podziel się nimi w komentarzach!

Komentarze
To Top