Plotki

iPhone 8 to nazwa następnego flagowca od Apple?

Mniej niż miesiąc po premierze iPhone’a 7, podczas gdy jego dostępność w sklepach jest nadal ograniczona, w sieci zaczyna pojawiać się coraz więcej informacji na temat jego następcy.

iPhone 7 jak wiadomo nie jest żadną rewolucją w rodzinie smartfonów z Cupertino. Nie wnosi on całkowicie nowego designu, a jedynie niewielki lifting, ekran to nadal ulepszone LCD. To może potwierdzić zmianę podejścia Apple co do cyklu wprowadzania ich telefonów na rynek o czym mówi się od jakiegoś czasu. Zgodnie z jego założeniem, za rok powinniśmy zobaczyć coś zupełnie innego, o nowym wyglądzie zamiast iPhone’ów 7s oraz 7s Plus. Jest to dość realna opcja, dołączając do tego wszystkiego 10 rocznicę iPhone’a, która wypada właśnie  w przyszłym roku.

Serwis internetowy o nazwie Business Insider udostępnił w sieci pewien raport bazujący na rozmowie z anonimowym pracownikiem laboratorium Apple w izraelskim mieście Herzliya. Człowiek ten użył dokładnej nazwy „iPhone 8” podczas swojej wypowiedzi. Druga osoba powiedziała natomiast tylko, że nie może zdradzić nad czym pracuje zespół około ośmiuset osób zatrudnionych w owym centrum badawczo-rozwojowym. Apple może tworzyć tam technologie takie jak procesory, kamery, czy pamięci, których używa w swoich produktach. Możliwe jest więc, że gigant z Cupertino tworzy, bądź nawet już stworzył tam przyszły model iPhone’a. O prawdziwości słów pracownika przekonamy się pewnie nie wcześniej niż początkiem września przyszłego roku.

Źródło: 9To5Mac

Komentarze
To Top