Aplikacje na iOS i OS X

4k video downloader – najlepszy sposób na pobranie filmów z Youtube’a

Jeżeli ktoś z Was potrzebuje pobrać film z Youtube’a czy to w wersji wideo czy też wydobyć z niego samo audio to najlepszym rozwiązaniem jest program 4k video downloader, którego za darmo możeci pobrać ze strony producenta dostępnej pod tym adresem.

Korzystanie z aplikacji jest banalnie prosty, najpierw kopiujemy link do wybranego przez nas filmu Youtube, następnie w prawym górnym rogu klikamy przycisk „wklejania linku”.

4k video downloader

Po wczytaniu zawartości linku wybieramy w jakim formacie (audio czy wideo) ma się nam pobrać na komputer oraz w jakiej jakości.

screen-shot-2016-10-21-at-14-12-20screen-shot-2016-10-21-at-14-12-22

Do najważniejszych funkcji programu zaliczamy:

  • Pobieraj całe playlisty i kanały z YouTube i zapisz je w formacie MP4, MKV, M4A, MP3, FLV, 3G, lub stwórz plik .m3u playlisty.
  • Pobieraj pliki wideo w HD 1080pHD 720p lub standardzie 4K i ciesz się wysokiej rozdzielczości filmami na telewizorze HD, iPad i innych urządzeniach.
  • Zaawansowana funkcja pobierania napisów,pozwala ci wybrać między stworzeniem pliku .srt lub wbudowaniem napisów w plik z filmem do późniejszego obejrzenia np. na komputerze Mac.
  • Uruchom „Tryb Smart aby automatycznie dodać wybrane ustawienia do wszystkich pobrań w łatwy i wygodny sposób.
  • Pobieraj klipy wideo w formacie 3D, klikając na specjalną ikonkę znajdującą się na liście dostępnych formatów zapisu. Oglądanie występów na żywo i kreskówek w 3D jest naprawdę super.
  • Subskrybuj kanały YouTube za pomocą programu 4K Video Downloader, a nowe filmy zostaną automatycznie pobrane do komputera bezpośrednio po tym, jak zostaną przesłane do kanału przez jego właściciela.
  • Obsługa wideo 360° – dla filmów utworzonych za pomocą kamery, która jednocześnie rejestruje wszystkie ujęcia w pełnych 360° wokół danej sceny, zmieniaj kąt widzenia, przeciągając wideo za pomocą myszki i ciesz się tą niesamowitą nowinką!
  • Pobieraj wbudowane klipy z YouTube znalezione na dowolnych stronach. Wystarczy skopiować link do strony, a program bez problemu znajdzie źródło pliku.
  • Pobieraj pliki audio i wideo z VimeoSoundCloudFlickrFacebook i DailyMotion.
  • Korzystaj z 4K Video Downloader na platformach PCMac lub Linux niezależnie od stosowanego systemu operacyjnego.

Gorąco polecam program 4k video Downlaoder, dla tych którzy szukają łatwego narzędzia dzięki któremu będą mogli pobrać film z Youtube’a.

Komentarze
To Top