Naszymi oczami

Kabel Lightning Holdit Selected Getterön – Kabel klasy premium? [+KONKURS]

Wśród akcesoriów na urządzenia możemy znaleźć takie, które nadają nowy wygląd, preferowany do stylu użytkownika. Jeżeli kogokolwiek się spytacie, jakie to są akcesoria, błyskawicznie odpowie, że w przypadku iPhone’ów chodzi o etui, zegarków Apple Watch – o paski. Tymczasem wychodzi na to, że do tego grona śmiało może dołączyć… okablowanie.

Świetnym tego przykładem jest kabel od szweckiej firmy Holdit. Holdit Selected Getterön, bo o nim mowa, to kabel, który przykuwa uwagę. Wszystko zawdzięczamy jego wykonaniu i użytym materiałom. Przewód został opleciony naturalną skórą, a oba porty wykonane są w całości z metalu. Przy tak wielu aspektach czysto wizualnych nie zapomniano o ważnych aspektach technicznych. Kabel posiada certyfikację Apple MFi oraz obsługuje przesył prądu nawet na wartości 2,1A. Oczywiście obsługuje także transmisje danych, niestety na poziomie USB 2.0, ale to już ograniczenie narzucone przez interfejs Lightning.

p1100337 p1100341 p1100357 p1100362

Cóż więcej mówić. Kabel jak kabel. Bardzo dobrze działa, a więc…

Czy warto rozważyć zakup takiego kabla? Oczywiście, że tak. Jest to produkt o bardzo wysokiej jakości, starannie wykonany, do tego z certyfikacją MFi. Ponadto…

Kabel ten można wygrać w świątecznym konkursie AppleCenter!

Wystarczy wziąć udział, a możesz wygrać opisywany kabel, lub inne warte polecenia akcesoria dla iPhone’a. Konkurs trwa tylko do środy, więc spiesz się!

Komentarze
To Top