Plotki

iPhone 7 Jet White potwierdzony? Nowy film w sieci

O iPhone’ach 7 oraz 7 Plus w zupełnie nowym, białym kolorze o wysokim połysku, któremu nadano już nawet nieoficjalną nazwę „Jet White” mówi się od jakiegoś czasu.

Wszystko zaczęło się od japońskiego serwisu internetowego Mac Otakara, który słynąc już z wcześniejszych, dosyć trafnych raportów i przewidywań poinformował w sieci o tym, że Apple planuje na początku przyszłego roku wprowadzić do gamy kolorystycznej iPhone’a 7 kolejny zupełnie nowy wariant.

Wczorajszej nocy na Twitterze pojawił się krótki filmik opublikowany przez Sonny’ego Dicksona, który rzekomo przedstawia obudowy iPhone’ów 7 w obu rozmiarach właśnie w białym, połyskliwym kolorze. Oczywiście nie da się jak na razie sprawdzić wiarygodności tych elementów, zwłaszcza, że wersja przeznaczona dla modelu 4,7″ nie ma nawet wyciętego jabłka. Możliwe więc, że są to obudowy firm trzecich zmieniające iPhone’y na biały kolor lub po prostu atrapy.

Oto i sam film:

Jeżeli jednak Apple zdecydowało by się jednak wprowadzić podobną wersją iPhone’a do oferty, to moim oraz Redaktora Maksymiliana zdaniem może mieć to związek z dziesięcioleciem iPhone’a, które przypada już na styczeń 2017 roku oraz możliwym wprowadzeniem przez Apple specjalnej edycji limitowanej tego flagowego obecnie dla firmy produktu. Mówiliśmy o tym nieco więcej w naszym podcaście, którego możecie posłuchać poniżej.

Sok z Jabłka

Co wy sądzicie o iPhonie w tym kolorze? Podoba wam się taki pomysł? A może czekacie właśnie na taki kolor? Dajcie nam znać w komentarzach!

Źródło: Twitter

Komentarze
To Top