System iOS

Apple udostępnia iOS 10.3 Beta 3 do pobrania

Od wydania ostatniej wersji beta systemu iOS w wersji 10.3 minęły już 2 tygodnie. Mamy więc teraz dobry czas na kolejną i Apple właśnie ją udostępniło.

Najnowsza, trzecia już wersja beta systemu iOS 10.3 udostępniona została jak na razie wyłącznie deweloperom. Co się zmieniło? Oczywiście jak zwykle według zapewnień Apple, wiele błędów powinno zniknąć, a szybkość urządzeń się poprawić. Jak na razie, w iOS 10.3 Beta 3 znajduje się jedna nowa rzecz. Jest to kolejna zakładka ustawień o nazwie „App Compatibility”. Na czym polega? Jest to po prostu lista aplikacji, które nie zadziałają z przyszłymi wersjami systemu iOS. Gdy wybierzemy daną aplikację z tej zakładki zostaniemy przeniesieni do App Store, aby zobaczyć kiedy była ona ostatni raz zaktualizowana przez dewelopera. Towarzyszy nam wtedy również odpowiedni komunikat, który pojawiał się już we wcześniejszych betach iOS 10.3

Aktualizacji mogą dokonać osoby posiadające konto deweloperskie za pośrednictwem ustawień iPhone’a, iPada, czy też iPoda Touch.

Komentarze
To Top