Aplikacje na iOS i OS X

Evernote 5 – zapowiedź nowej wersji programu do robienia notatek

Evernote - iOS (iPhone, iPad, iPod touch) & Mac OS X

Evernote to serwis internetowy pozwalający na archiwizowanie i synchronizowanie pomiędzy różnymi urządzeniami wszelkiego rodzaju notatek. Program dostępny jest zarówno na urządzenia z systemem iOS, jak i Mac OS X.

Twórcy serwisu pracują obecnie nad nową odsłoną aplikacji na wspomniane wyżej systemy.

Najnowsza, piąta odsłona aplikacji, będzie posiadać nowy interfejs i funkcjonalności. Wersja na iPhone’a zyska zupełnie nowy ekran startowy. Teraz do wszystkich najważniejszych rzeczy będziemy mogli się dostać w jednym lub maksymalnie dwóch tapnięciach palcem.

[youtube id=”6PdY1c_C-Qk” width=”600″ height=”350″]

Wersja programu na komputery Mac także otrzyma odświeżony interfejs, który przypomina nieco ten znany z systemowej aplikacji Mail. Ponadto program ma posiadać nowy, szybszy silnik wyszukiwania, oraz wspierać nowe skróty klawiszowe, ułatwiające i przyspieszające codzienną pracę. Obecnie program jest w fazie beta. Testy są otwarte i może wziąć w nich udział każdy. Wystarczy zaznaczyć odpowiednią opcję w ustawieniach aplikacji. Opcje te nie są jednak widoczne w aplikacji, która pochodzi z Mac AppStore, więc aby wziąć udział w betatestach należy posiadać aplikację zainstalowaną poza sklepem Apple’a.

Evernote 5 - Mac OS X[youtube id=”_9tHtxOCvy4″ width=”600″ height=”350″]

Komentarze
To Top