Informacje i nowości

[Konkurs] Organizer kluczy. Czyli coś stylowego dla estetów

Pomimo, że odbiegnę trochę od technologi to i tak nawiązuje do piękna, które tak cenimy i kochamy. Uporządkowanie, estetyka i funkcjonalność to cechy, za które wraca się do pięknych produktów i to nie tylko Apple szczyci się takimi produktami.

Key Smart to wynalazek, dzięki któremu w naszych kieszeniach wreszcie zapanuje ład i porządek. Desingerski, i fajnie wyglądający organizer kluczy z pewnością przyda się w życiu codziennym i oszczędzi nerwów z ciągle plątającymi się kluczami. „Scyzoryk” jest wykonany z lotniczego aluminium i stali nierdzewnej. Dobrej jakości materiały gwarantują długi czas przydatności urządzenia. Pomimo, iż gadżet wydaje się prosty w konstrukcji, projektantowi przysporzył nie lada problemów. Trzeba było wykonać masę prób aby znalesć optymalną dlugość do wielkości kluczy i znaleźć odpowiedni ergonomiczny kształt.

keysmart001-640x427

keysmart003-640x426

Za dodatkowe 12 zł, dodać możemy otwieracz do butelek a za 54 zł, pendrive USB. Na stronie producenta można kupić ten świetny organizer kluczy.

Konkurs!

Do rozdania są cztery breloki. Osoba, która polubi, udostępni oraz skomentuje (podając wybrany wariant kolorystyczny) ten artykuł na Facebooku, weźmie udział w losowaniu powyższego gadżetu. Powodzenia! 🙂

Źródło: GetKeySmart

Komentarze
To Top