Książki i Ebooki

Do światła & W mrok – najlepsze książki w ramach projektu Uniwersum Metro 2033

Do światła & W mrok (Universum Metro 2033) - Insignis Media

Do światła & W mrok (Uniwersum Metro 2033) - Insignis Media

Metro 2033 to postapokaliptyczna powieść Dmitrija Głuchowskiego. Książka opowiada historię ludzi, którzy przeżyli wojnę atomową, chroniąc się w moskiewskim metrze. Właśnie tam rozgrywa się niemal cała akcja książki. Metro stało się największym na świecie schronem przeciwatomowym, pełniącym funkcję podziemnego miasta.

Na podstawie powieści Metro 2033 powstał projekt Uniwersum Metro 2033. Jest to seria książek innych autorów, których akcja toczy się w świecie wykreowanym przez Dmitrija Głuchowskiego.

Największym sukcesem projektu jest trylogia Andrieja Djakowa. Jej pierwsza część, nosząca tytuł Do światła, opowiada o grupie straceńców, którzy wyruszają z petersburskiego metra w celu odszukania tajemniczego światła, którego źródło tkwi gdzieś w Kronsztadzie.

Kontynuacją historii jest książka W mrok, dojrzalsza, bardziej kunsztowna i jeszcze mroczniejsza…

Obie książki zostały wydane w języku polskim przez wydawnictwo Insignis Media zarówno w tradycyjnej formie drukowanej, jak i w wersji elektronicznej dostępnej poprzez iBookstore.

Dzięki uprzejmości wydawnictwa, mamy dla Was 3 zestawy składające się z książek Do światła i W mrok w wersjach elektronicznych, które będziecie mogli pobrać za darmo w programie iBooks (iPhone, iPod touch, iPad).

Aby zdobyć kody wystarczy, że napiszesz kilka słów na naszym forum, które przekonają nas, że to właśnie Ty powinieneś otrzymać 1 z 3 zestawów:

www.AppleCenter.pl/forum

Zwycięzców wyłonimy w niedzielę (09.12.2012) około godziny 18. Informację o zwycięzcach podamy na naszym forum. Kody wyślemy na mail podany podczas rejestracji konta.

Łączna wartość nagrody to 12,98 € (ok. 52 zł), więc myślimy, że poświęcić chwilę i zawalczyć o nagrodę 😉

Serdecznie zapraszamy!

[appstore id=533305252][appstore id=576207115]

Komentarze
To Top