Informacje i nowości

OCDock – dedykowana stacja dokująca dla iPhone’a i iMaka

OCDock - stacja dokująca do iPhone'a
Poszukując ostatnio stacji dokującej dla mojego iPhone’a wpadłem na projekt OCDock. Jest to stacja dokująca zaprojektowana specjalnie z myślą o komputerach iMac oraz monitorach Thunderbolt Display.

Design urządzenia idealnie komponuje się z urządzeniami Apple, a montaż sprowadza się jedynie do przeciągnięcia kabla zasilającego pod podstawą komputera i podłączeniu go do portu USB. Aby kabel nie był widoczny twórcy przygotowali specjalny, niezwykle cienki przewód USB.

Sam projekt odniósł niemały sukces w serwisie Kickstarter, gdzie wsparło go finansowo ponad 1500 osób. Urządzenie dostępne jest w przedsprzedaży (planowana wysyłka to styczeń bieżącego roku) osobno dla iPhone’a 5 oraz iPhone’a 4/4s, każde dostępne w2 wersjach: standardowej – współpracującej z dodatkowymi obudowami oraz mini – idealnie dopasowanej do kształtu telefonu.

[youtube id=”1delO_nJcn4″ width=”600″ height=”350″]

Mój wybór padłby właśnie na OCDock, niestety, jedynym czynnikiem powstrzymującym mnie od zakupu jest cena – 80$ to zdecydowanie za dużo jak na stację dokującą na moją kieszeń.

Strona projektu: OCDock.

Komentarze
To Top