Aplikacje na iOS i OS X

iWrapper – upiększ swoje screenshoty

iWrapper - iOS (iPhone, iPad, iPod touch)

iWrapper to program autorstwa Tomasza Szulca, który pozwoli nam upiększyć zrzuty ekranu stworzone na urządzeniach z iOS.

Na czym polega jego działanie? Po uruchomieniu programu wybieramy zrzut ekranu z pośród zdjęć zapisanych w naszym iPhone’ie lub iPadzie i już po chwili posiadamy grafikę przedstawiającą urządzenie Apple z widocznym na ekranie naszym screenshotem.

iWrapper - iOS (iPhone, iPad, iPod touch)

Program automatycznie rozpoznaje, czy screenshot został wykonany na iPhone’ie czy iPadzie i na tej podstawie wybiera urządzenie, które pojawi się na grafice. Automatycznie rozróżniane są wersja iPhone’a (4/5), a także zrzuty pionowe i poziome. Dzięki temu cały proces jest maksymalnie zautomatyzowany. Do wyboru mamy kilka opcji – kolor urządzenia (biały lub czarny), oraz efekty – odbicie na ekranie i pod urządzeniem. W przypadku screenshotów poziomych mamy możliwość ustawienia, po której stronie będzie przycisk Home.

Gotową grafikę możemy zobaczyć na podglądzie i udostępnić naszym znajomy bezpośrednio z programu.

W chwili obecnej, największym dla mnie minusem jest brak możliwości wybrania od razu kilku zrzutów ekranu, które byłyby przetworzone przez program. Autor zapowiada jednak w kolejnej wersji pewną nowość dla osób, które pracują z wieloma screenshotami. Mam więc nadzieję, że właśnie taka funkcja się wtedy pojawi.

iWrapper jest przede wszystkim przeznaczony dla osób prowadzących blogi i serwisy internetowe, gdzie często udostępniane są screenshoty różnych aplikacji. Czyli tym samym, na pewno iWrapper przyda się nam jeszcze nieraz 🙂

Jeśli uważacie, że aplikacja może przydać się także i Wam, zapraszamy dzisiaj na nasze forum, gdzie dzisiaj po 20:00 rozdamy 3 kody do AppStore, pozwalające pobrać program za darmo. Kody otrzymaliśmy dzięki uprzejmości autora programu oraz pomocy użytkownika ziome3eknh, którego możecie spotkać na naszym forum 🙂

Aplikacja dostępna jest po polsku, w wersji uniwersalnej, działającej na wszystkich urządzeniach z iOS.

[appstore id=549973157]

Komentarze
To Top