Plotki

iPhone 5s trafi do sprzedaży już na początku wakacji?

iPhone 5 - Apple

Francuski serwis nowhereelse.fr opublikował informację, z której wynika, że iPhone 5s trafi do przedsprzedaży już 20 czerwca, czyli 10 dni po rozpoczęciu konferencji WWDC. Natomiast oficjalnie, urządzenie miałoby się pojawić w sprzedaży w lipcu.

Informacja została podana w oparciu o wewnętrzny dokument, który rzekomo trafił do obiegu w siedzibie japońskiego operatora telekomunikacyjnego KDDI. Jeśli wierzyć jego autentyczności, nowy iPhone będzie posiadał aparat o rozdzielczości 13 Mpx i oczywiście nowy system operacyjne iOS 7.

iPhone 5s

Wciąż pytaniem pozostaje, jak zinterpretować słowa Tima Cooka, który powiedział, że Apple zaprezentuje nowe produkty dopiero na jesień tego roku. Czy CEO Apple miał na myśli wyłącznie zupełnie nowe linie produktów, czy także odświeżone wersje urządzeń będących już w sprzedaży? Osobiście, niezależnie od tego, czy powyższa informacja co do daty premiery nowego smarphone’a Apple jest prawdziwa, myślę, że nowego iPhone’a zobaczymy w czerwcu, na konferencji WWDC, razem z prezentacją nowego iOS.

To Top