Plotki

Produkcja czytników linii papilarnych do iPhone’a 5s zagrożona?

Serwis Digitimes twierdzi, że czytnik linii papilarnych może nie pojawić się w jeszcze niezapowiedzianym iPhone’ie 5S. Powodem jest technologia skanowania linii papilarnych, która niestety wymaga nowego wyświetlacza. Jeżeli jednak Apple postawi na swoim i będzie chciało umieścić tę funkcję w najnowszej generacji swojego telefonu, będzie musiało się liczyć z obniżeniem jego produkcji nawet o 3 miliony sztuk, oraz ewentualne przesunięcie premiery urządzenia.

Produkcja odpowiednich układów miała rozpocząć się pod koniec czerwca lub na początku lipca, lecz z uwagi na ich cenę, oraz postęp w rozwoju technologii, Apple jest zmuszone zmienić termin na koniec lipca, tym samym przesuwając termin masowej produkcji iPhone’a 5s.

Firma z Cupertino jest znana ze zlecania produkcji danej części, a nawet produkcji całego urządzenia kilku firmom, co może uratować opisaną powyżej sytuację.

Zbierając wszelkie dotychczasowe informacje o iPhone’ie 5s, można wnioskować, że telefon będzie miał taki sam wygląd jak iPhone 5 i zostanie wyposażony prawdopodobnie w podwójny LED’owy flesz, ulepszoną kamerę z funkcją slow-motion (nagrywanie w 120 fps), oraz dodatkowo wspomniany czytnik linii papilarnych.

To Top