Aplikacje na iOS i OS X

Aktualizacja Logic Pro X

Logic Pro X - Mac OS X

W połowie lipca Apple zaprezentowało aplikację Logic Pro X z nowym interfejsem, oraz bogatszą o zestaw instrumentów i efektów.

Logic Pro X zawiera nową funkcję Drummer (Perkusista), oraz Flex Pitch – zintegrowany edytor wysokości nagrań audio.

Wraz z nową aplikacją wydany został także program Logic Remote na iPada, pozwalający tworzyć i miksować muzykę z poziomu tabletu. Logic Remote oferuje użytkownikom nowe sposoby nagrywania, miksowania, a nawet grania na instrumentach w aplikacji Logic Pro X – zmieniając iPada w klawiaturę, zestaw perkusyjny, gryf gitary, stół mikserski lub kontroler transportu.

Logic Pro X to jak dotąd najpotężniejsza wersja tej aplikacji, wyposażona w zaawansowane narzędzia i nowy interfejs, który usprawnia tworzenie muzyki o profesjonalnej jakości – powiedział Philip Schiller, wiceprezes Apple ds. globalnego marketingu produktów. Jesteśmy przekonani, że muzycy z entuzjazmem odniosą się do nowych funkcji dla twórców, takich jak Drummer, Flex Pitch, Track Stacks i Arpeggiator.

Na temat aplikacji wypowiedział się także Wayne Sermon, gitarzysta zespołu Imagine Dragons:

Aplikacja Logic Pro odegrała zasadniczą rolę w komponowaniu i nagrywaniu naszego debiutanckiego albumu Night Visions, dlatego nie mogliśmy się wprost doczekać na nową wersję Logic Pro X – powiedział Wayne. Jesteśmy zachwyceni nowym interfejsem, a funkcje Logic Pro X dla twórców muzyki były dla nas inspiracją do tworzenia nowego materiału już w trakcie naszej trasy koncertowej.

MainStage 3 to natomiast dodatek do Logic Pro X przeznaczony dla muzyków grających na żywo. Dzięki niemu komputer Mac pomaga wiernie odtwarzać studyjne brzmienie w warunkach koncertowych.

[margin_border /]

Aktualizacja – v. 10.0.1

W dniu dzisiejszym pojawiła się pierwsza aktualizacja programu oznaczona numerem 10.0.1.

Nowa wersja zawiera poprawkę wielu błędów, a także ulepszoną wydajność.

Logic Pro X (10.0.1) - Mac OS X

 

[download]

[appstore id=634148309][appstore id=634159523]

[appstore id=638394624]

To Top