Plotki

Mac mini z procesorem Haswell?

Mac Mini

Czas wysyłki komputera Mac mini zwiększył się w Apple Online Store z 24 godzin do okresu od 5 do 7 dni. Inne komputery Apple mają standardowy czas wysyłki – 24 godziny.  Ponieważ zmiana nie dotyczy tylko polskiego oddziału sklepu, a także tych zagranicznych, w tym w USA, w przypadku Apple może to oznaczać wprowadzenie do sprzedaży odświeżonego modelu danego produktu.

Mac mini przeszedł ostatnie poważne zmiany w roku 2010, a najnowszy model został zaprezentowany w październiku ubiegłego roku. Najbardziej prawdopodobną zmianą, jakiej można spodziewać się po odświeżonym modelu, będzie wprowadzenie procesora Intel Haswell.

Trudno powiedzieć, czy możemy spodziewać się większych zmian, zwłaszcza, gdyby wprowadzenie nowego modelu odbyło się po cichu, bez specjalnej prezentacji. Jeśli jednak powód opóźnienia dostawy jest inny i Apple postanowi zaprezentować nowego Mac mini w późniejszym terminie, nie zdziwię się, jeśli zobaczymy komputer mocno przeprojektowany pod względem designu, podobny do nowego Maka Pro.

Mac Mini - czas dostawy

To Top