Gry na iOS i OS X

Premiera Shadowrun Returns na iPada… opóźniona

Shadowrun Returns - iOS (iPad) & Mac OS X

Dzisiaj ma miejsce premiera gry strategicznej/rpg Shadowrun: Returns, opartej o system papierowego RPG o nazwie Shadowrun. Produkcja gry została sfinansowana w 100% przez graczy na serwisie Kickstarter.

Możecie ją nabyć w wersji PC/Mac w serwisie Steam w cenie 13,99 euro: steampowered.com

Wersja na iPada miała pojawić się dokładnie w tym samym momencie, co wersja na komputery, jednak twórcy w ostatniej chwili wycofali się z tego. Tłumaczenie jest dokładnie takie samo, jak poprzednim razem, bo ogólna premiera gry już raz została przełożona.

Podczas gdy chcieliśmy wypuścić wersję na tablety w tym samym czasie, co wersję na PC i Mac, naszym głównym priorytetem jest tworzenie możliwie najlepszej gry na wszystkie platformy. W związku z tym, opóźnimy wersję na tablety o kilka tygodni, aby upewnić się, że nasza gra spełnia wysokie oczekiwania i zapewnia najlepsze wrażenia, jakie można osiągnąć na urządzeniach mobilnych.

Oczywiście tej informacji nie udało mi się znaleźć w żadnym widocznym miejscu na stronie głównej projektu, gdzie zaglądałem od wczoraj, co jakiś czas, z nadzieją zobaczenia przycisku „Available in App Store”. Oczywiście podejście twórców z jednej strony jest dobre – przecież dbają o dobro nas, graczy i nie chcą nas narażać, że zagramy w produkt niedopracowany. Jednak chyba warto było o tym pomyśleć nieco wcześniej niż w zapowiedziany dzień premiery?

Jeśli tak jak ja nie zamierzacie nabywać wersji na Mac/PC i wolicie zagrać w Shadowrun: Returns na tablecie, to pozostaje nam tylko cierpliwie czekać…

 

To Top