Gry na iOS i OS X

SimCity na Mac OS X wreszcie dostępne!

SimCity na Mac OS X

SimCity to jeden z najpopularniejszych symulatorów budowy miasta, który przez ponad 23 lata trafił do ponad 30 milionów graczy na całym świecie. Gra po raz pierwszy została wydana w 1989 roku. SimCity zostało zaprojektowane przez Willa Wrighta, a wydane przez studio Maxis – była to ich pierwsza produkcja. Nowe SimCity to najbardziej spersonalizowana odsłona w historii serii. W pracach nad grą brali udział twórcy pierwszych części SimCity sprzed lat.

Wreszcie, po dwu-miesięcznym opóźnieniu pojawiła się wersja na Mac OS X. Jest to natywna aplikacja, a oprogramowanie renderujące zostało napisane od nowa pod kątem OpenGL, co ma zapewnić jak najlepszą wydajność na platformie Mac. Dzięki usłudze Origin wersje Mac i PC są kompatybilne między sobą i gracze korzystający z obu platform mogą grać wspólnie.

[youtube id=”HRpgZ_KLjqs”]

Wymagania minimalne:

[list_style class=”bookmark” ]

  • procesor: Intel Core 2 Duo 2.0 GHz
  • system operacyjny: Mac OS X 10.7.x
  • pamięć: 2 GB RAM
  • karta graficzna: Intel HD 3000, NVidia GeForce 9400M lub ATI Radeon HD 2600 Pro

[/list_style]

Jak twierdzi EA:

Ogólnie rzecz biorąc, iMaki z końca roku 2009, MacBooki Pro z połowy 2009 i MacBooki z połowy roku 2010, powinny sprostać minimalnym wymogom SimCity. Inne, nie wymienione, mogą być w stanie uruchomić SimCity, ale mogą wystąpić problemy z grafiką lub wydajnością lub może być wymagana aktualizacja systemu operacyjnego.

[download]

Grę można kupić na stronie Origin. Osoby, które posiadają już wersję na Windowsa, wersję na Mac OS X mogą pobrać bezpłatnie.

To Top