Informacje i nowości

Wymień swojego iPhone’a na nowego z dopłatą! Jak na razie, tylko w USA…

Od jutra w oficjalnych sklepach Apple można wymienić swojego używanego iPhone’a na nowszego, z dopłatą. Jak to działa?

[list_style class=”list_simple” ]

  • W autoryzowanym sklepie Apple, informujemy sprzedawcę, że chcemy wymienić używany telefon na nowszy – warto zaznaczyć, że podczas sprzedaży telefonu, dane na nim się znajdujące będą skopiowane do kopii zapasowej i wgrane do nowego iPhone’a, jeżeli kupimy go od razu po wymianie. Karta SIM też będzie zwrócona.
  • Sprzedawca wprowadza informacje o używanym telefonie do aplikacji EasyPay i ocenia jego stan, pod względem wizualnym, jak i pod względem funkcjonalności. Ważne, żeby był przede wszystkim sprawny, jeżeli chcemy dokonać transakcji. Urządzenia niesprawne będą utylizowane bez opłat ze strony Apple, jak i klienta.
  • Następnie pracownik sklepu wycenia telefon i daje klientowi kartę prezentową z kwotą o równowartości oddawanego telefonu. Kartę możemy jedynie użyć do kupienia nowego iPhone’a.

[/list_style]

Przyjmowane modele iPhone’ów to 3G, 3GS, 4, 4S i 5. Niestety, najpierw usługa wystartuje w USA, a następnie (w razie powodzenia) w innych krajach świata.

Mam tylko nadzieję, że jak akcja wystartuje w Polsce, to nie będzie takich samych niespodzianek jak w przypadku ładowarek.

To Top