Plotki

Nowe filmy prezentujące obudowę iPhone’a 5S

Złoty/Szampański iPhone 5S

W Internecie pojawiło sie sporo nowych materiałów przedstawiających obudowy iPhone’a 5S.

W pierwszym filmie, pokazana jest obudowa [tag id=”iphone-5s” name=”iPhone’a 5S”], jak podkreśla autor – w kolorze szampańskim. Na fimie nagranym przez TLDToday możemy też zobaczyć szczegółowe porównanie obudowy tą z iPhone’a 5.

[youtube id=Q3rwLUhGqq4]

[margin_border /]

Kolejne video to porównanie złotej/szampańskiej obudowy nietylko z iPhone’em 5, ale także z [tag id=”iphone-5c” name=”iPhone’em 5C”]. Na filmie zwrócona jest uwaga na cieńszą czcionkę stosowaną na obudowie, zgodnie ze stylistyką [ios7].

Na filmie można też zauważyć, że krawędzie iPhone’a nie są zabarwione na kolor złoty/szampański i pozostają srebrne. Może to jednak oznaczać, że prezentowana obudowa to prototyp lub niedokończony produkt.

[youtube id=n6_FZOm6Cv8]

[margin_border /]

Na ostatnim filmie możemy zobaczyć obudowe iPada mini 2, oraz obudowę iPhone’a 5S w kolorze, który określono jakiś czas temu jako „grafitowy”. Czy iPhone 5S faktycznie pojawi się w takim kolorze stoi jednak wciąż pod dużym znakiem zapytania. W przypadku iPhone’a 5 pojawiały się zdjęcia, na których obudowa w zbliżonym kolorze i było to nic innego jak prototypy wersji czarnej – dużo jaśniejszy od ostatecznej wersji. Bardzo możliwe, że i w tym przypadku jest podobnie.

[youtube id=8yVfdsTi92A]

Tego, jak naprawdę będzie wyglądał [iphone5s], dowiemy się prawdopodobnie już [10092013].

[source type=”Zdjęcia” name=”TLDToday”]

To Top