Gry na iOS i OS X

Promocja na gry na OS X w muve.pl oraz konkurs!

muve.pl

Muve digital to pierwsza, polska platforma cyfrowej dystrybucji gier. Od kilku dni w ofercie sklepu dostępne są także gry na platformę Mac OS X!

Z tej okazji do 15. września, wybrane produkty możecie kupić w promocji, o 50% taniej!

[list_style class=”bookmark” ]

  • Borderlands 2 (cena promocyjna: 39,99 zł / cena normalna: 79,99 zł)
  • Call of Duty: Modern Warfare (cena promocyjna: 24,99 zł/ cena normalna: 49,99 zł)
  • Rollercoaster Tycoon 3 Platinium (cena promocyjna: 9,99 zł/ cena normalna: 19,99 zł)
  • Sid Meier’s Civilization V Gold (cena promocyjna: 79,99 zł/ cena normalna: 159,99 zł)

[/list_style]

Obecnie w ofercie dostępnych jest 36 tytułów na OS X, wśród których znajdują się takie hity jak BioShock: Infinite, Borderlands 2, Call of Duty: Modern Warfare czy Sid Meier’s Civilization V. Już wkrótce oferta muve digital poszerzy się o kolejne kilkadziesiąt pozycji w wersji na komputery Mac. Aktualna oferta dostępna będzie zawsze na stronie muve.pl/digital/mac.

Dodatkowo, ofertę ofertę muve digital uzupełnia kilkanaście tysięcy e-booków i audiobooków. Niewątpliwą zaletą muve digital jest łatwa obsługa, polska wersja językowa i pomoc techniczna, możliwość kupowania gier bez wychodzenia z domu i zabawy w wybrany tytuł kilka chwil po zakupie.

Ze swojej strony gorąco polecam i przy okazji dodam, że już niedługo na portalu AppleCenter.pl znajdziecie konkurs, zorganizowany wspólnie z muve.pl, w którym oczywiście nagrodami będą rewelacyjne gry na Maka! Bądźcie czujni i śledźcie nasz portal, oraz facebooka i twittera!

To Top