Plotki

Apple złożyło zamówienie na masową produkcję dużego iPada

iPad Pro

DigiTimes donosi, że Quanta Computer otrzymało podobno zamówienia od Apple na masową produkcję „wielkogabarytowego” iPada w drugiej połowie 2014 roku. Z kolei Inventec, Foxconn i Quanta mają obecnie konkurować o zamówienia na produkcję iWatcha.

Nie tak dawno, inne plotki mówiły o tym, że ekrany do iPada 12,9″ są już w produkcji, a samo urządzenie ma zostać wprowadzone do sprzedaży jeszcze na początku przyszłego roku. Bardzo możliwe, że informacja dotyczyła po prostu wstępnej, testowej partii ekranów, którą Apple często zamawia przed rozpoczęciem produkcji masowej.

Dzisiejsze spekulacje sugerują także, że dla Quanty wyzwaniem może okazać się spełnienie wymogów co do wzornictwa przemysłowego i montażu dużych iPadów. Biorąc pod uwagę też to, że duży iPad nie będzie głównym i najpopularniejszym tabletem Apple, ilość produkowanych sztuk może zostać mocno ograniczona.

Źródła wskazują również, że Apple planuje przede wszystkim promować wykorzystanie dużego iPada w edukcji i wśród przedsiębiorstw.

[source name=”DigiTimes” url=”http://www.digitimes.com/news/a20131125PD203.html”]

To Top