Informacje i nowości

Tim Cook, Craig Federighi i Bud Tribble w wywiadzie dla ABC News

Tim Cook, Craig Federighi i Bud Tribble

ABC News, z okazji 30-lecia Macintosha przygotowało wywiad, w którym udział wzięli Tim CookCraig Federighi i Bud Tribble.

Część rozmowy poświęcono kontrowersjom związanym z NSA. CEO Apple powiedział w tej kwestii między innymi, że „rząd nie ma dostępu do serwerów Apple”. Możemy się także dowiedzieć, że Tim jest rannym ptaszkiem – codziennie wstaje o 3:45. Podobnie jak Jobs, Cook także okazjonalnie odpowiada na emaile klientów. W wywiadzie powiedział, że każdego dnia czyta większość z około 700-800 wiadomości, które trafiają do jego skrzynki odbiorczej.

Co do nowych produktów nikt nie zdradził żadnej bezpośredniej tajemnicy, ale dowiadujemy się, że nowa fabryka w Arizonie będzie produkować szkło szafirowe. W związku z tym, w kolejnej generacji urządzeń, zobaczymy je prawdopodobnie nie tylko na osłonce aparatu i w przycisku Home.

Kiedy Tim Cook został zapytany o plotki na temat iWatcha zażartował, że Apple stworzy „pierścień”, nawiązując w ten sposób do pewnego, wielokrotnie wyśmiewanego konceptu (zobacz).

Fragmenty nagrań opublikowane przez ABC News, możecie obejrzeć poniżej:

[source name=”Cult of Mac” url=http://www.cultofmac.com/263909/tim-cook-talks-mac-customer-emails-iring-nsa-abc-interview/][source name=”9to5mac” url=http://9to5mac.com/2014/01/25/watch-the-full-tim-cook-abc-interview-on-30-years-of-mac-nsa-surveillance-video/]

To Top