Książki i Ebooki

[Konkurs] Dziedzictwo przodków – nowa powieść wydana w ramach projektu Uniwersum Metro 2033

Dziedzictwo przodków. Tod mit uns – Uniwersum Metro 2033

W iBookstore dostępna jest kolejna książka wydawnictwa Insignis Media – brawurowa powieść Surena Cormudiana zatytuowana „Dziedzictwo przodków. Tod mit uns”. To najnowsza, postapokalispsa opublikowana w ramach projektu Uniwersum Metro 2033, która przenosi Czytelnika do Kaliningradu, tuż przy granicy z Polską.

Na tych niegdyś niemieckich ziemiach ocaleli nieliczni. Ich trudnej egzystencji w zniszczonym świecie zagraża dodatkowo bliskość Bałtyku – w jego głębinach skorodowały zatopione niegdyś arsenały broni chemicznej i biologicznej, uwalniając śmiercionośne wyziewy. Ale od morza nadciągnie też inne niebezpieczeństwo… Przybysze, którzy w imię dziedzictwa przodków, gotowi są nieść śmierć i zniszczenie.

Witajcie w mrocznych, skrywających tajemnice III Rzeszy podziemiach Kaliningradu!

Zapraszam do posłuchania 4 fragmentów książki czytanych przez Krzysztofa Gosztyła, oraz do… konkursu!

[appstore id=808420663]

[margin_border /]

Konkurs

Dzięki Wydawnictwu Insignis, mam dla Was 5 kodów do iBookstore, które pozwolą pobrać książkę w wydaniu elektronicznym całkowicie za darmo. Kody, wylosowanym w ramach konkursu zwycięzcom, wręczę w środę wieczorem 5 marca, około godziny 22:00. Zapraszam!

Aby wziąć udział w losowaniu wystarczy podać adres email, ale swoje szanse można zwiększyć wypełniając kolejne kroki oraz udostępniając informację o konkursie swoim znajomym, poprzez podanie im specjalnego linku referencyjnego.

Przed wzięciem udziału, zapoznaj się z regulaminem tego typu konkursów.

To Top