Informacje i nowości

Każdy kolor ma swoją historię

Każdy kolor ma swoją historię

Na Tumblr pojawiła się strona o nazwie isee5c, która będzie najprawdopodobniej częścią nowej kampanii reklamowej iPhone’a 5C o nazwie „Każdy kolor ma swoją historię” (ang. „Every color has a story”).

Reklamami są krótkie filmy (ok. 15 sekund każdy), które ukazują telefony i obudowy w różnych kolorach. Każdy film to inna piosenka i inna animacja kropek, które ostatecznie układają się w obudowę iPhone’a 5C. Obecnie na stronie możemy obejrzeć 5 filmów. Szósty jest w przygotowaniu.

Co prawda nie wiadomo na 100%, czy za stronę stoi Apple, aczkolwiek jest mało prawdopodobne, aby ktoś inny przygotował tego typu witrynę i filmy. Zwłaszcza, że niektórzy użytkownicy Tumblr donoszą, że strona pojawia się u nich jako sponsorowana (za co ktoś rzecz jasna musiał zapłacić). Nie mniej jednak, nieco dziwny wydaje się sposób umieszczenia filmów – wszystkie znajdują się na zarejestrowanym kilka dni temu koncie Vimeo o nazwie MAL, które nie posiada żadnych dodatkowych informacji, a filmy nie są nawet dostępne publicznie.

Apple raczej nie ma w zwyczaju prowadzenia ukrytych kampanii, a tym bardziej prezentowania czegoś, co nie zostało skończone (tak można by sądzić, patrząc na profil nie posiadający żadnych informacji o firmie).

[source name=isee5c url=http://isee5c.tumblr.com][source name=”Cult of Mac” url=http://9to5mac.com/2014/03/02/apple-seemingly-turns-to-tumblr-to-promote-the-iphone-5c/]

To Top