Plotki

iPhone 6 będzie miał kształt i grubość obecnego iPoda touch

iPhone 6 jak iPod touch

Lewis Hilsenteger z UnboxTherapy przeprowadził ciekawą analizę, badając sprawę rozmiaru i kształtu oczekiwanego iPhone’a 6. Dotychczas dotarło już do nas sporo przecieków. Spodziewamy się, że kolejny iPhone będzie posiadał ekran 4,7″ (później być może pojawi się także model z ekranem 5,5″), zaokrąglone krawędzie, ma również być nieco cieńszy od obecnych modeli.

Lewis połączył wszystko w jedną całość, przy okazji analizując budowę plastikowej obudowy, która rzekoma ma być przeznaczona dla nowej generacji smartfona Apple. Postanowił przede wszystkim sprawdzić, czy obecne na rynku iPody touch są podobne do tego, co obecnie głoszą plotki na temat nowego iPhone’a. Okazuje się, że najnowsze iPody z ekranem dotykowym idealnie pasują pod względem grubości i kształtu (zaokrąglone krawędzie) do obudowy.

iPhone 6 jak iPod touch

Według przecieków, iPhone 6 ma mieć grubość 6 mm. W przypadku iPoda touch, Apple podaje w specyfikacji technicznej wymiar 6,1 mm. Dodatkowo przyciski głośności, które posiada iPod touch są identyczne jak te, które pojawiły się na schematach i idealnie pasują do badanej obudowy.

Więcej zobaczycie na załączonym filmie:

[youtube id=”A1ZqxBmg4-A”]

UnboxTherapy dotychczas bardzo dobrze przewidywało zmiany w przyszłych urządzeniach Apple, a w roku ubiegłym wielokrotnie zaprezentowano części kolejnych sprzętów na długo przed ich premierą. Właściwie większość przypuszczeń Lewisa sprawdzała się, więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że tak będzie i tym razem. Poza tym, jest bardzo możliwe, że Apple uporządkuje nieco linię swoich urządzeń mobilnych. W tamtym roku zniwelowano różnice w designie pomiędzy iPadem i iPadem mini. Czemu w tym roku, firma nie miałaby upodobnić do nich iPhone’a?

[source name=”Cult of Mac” url=http://www.cultofmac.com/276530/iphone-6-just-thin-ipod-touch-according-leaked-case/]

To Top