Informacje i nowości

Tim Cook odwiedza nowy kampus w Austin – nowe, „ekscytujące” produkty są w drodze

Kampus Apple w Austin w Teksasie

W dniu wczorajszym CEO Apple, Tim Cook przybył na oficjalne, uroczyste otwarcie nowego kampusu Apple w Austin w Teksasie.

Podczas przemówienia, Tim Cook wspomniał o nowych, „ekscytujących” produktach, która są w drodze. Ponadto CEO Apple opowiedział o nowych pracownikach, wyjaśniając przy okazji, dlaczego Angela Ahrendts była najlepszą osobą do objęcia kontroli nad działem sprzedaży detalicznej. Z kolei  Eddy Cue – starszy wiceprezes do spraw oprogramowania internetowego i usług, również obecny w Teksasie, wspomniał o przejęciu Beats Music i Beats Electronics.

[half]

bpzt9zxcuaaex6v-jpg-large

[/half][half_last]

Tim Cook – Austin

[/half_last]

Nowy kampus Apple w Austin przypomina obecną siedzibę firmy w Cupertino. Będzie przede wszystkim miejscem pracy dla osób z działu pomocy, inżynierii oraz personelu operacyjnego. Obecnie została ukończona część pierwszej fazy budowy. Obecny etap ma być zakończony do końca 2015 roku, natomiast cały projekt dopiero w roku 2021.

[source name=”MacRumors” url=http://www.macrumors.com/2014/06/05/tim-cook-austin-campus/][source name=9to5mac url=http://9to5mac.com/2014/06/05/tim-cook-eddy-cue-visit-austin-to-celebrate-new-apple-campus-tease-exciting-products/]

To Top