Gry na iOS i OS X

Najlepsze gry dla iOS. Tydzień 52

Świąteczny tydzień już za nami, brzuchy napełnione, prezenty rozdane. Mamy nadzieje, że święta minęły spokojnie. Po tak obfitych posiłkach, wszystkim zalecamy odrobinę relaksu, wskazany jest więc odpoczynek aktywny. Spacer w mroźny zimowy dzień powinien dotlenić mózg i zwiększyć refleks przy wieczornych zmaganiach w grach. AppleCenter zaprasza do przeglądu najlepszych aplikacji zeszłego tygodnia. Warto pobierać, testować i grać. Nie ukrywam, że za każdym razem czekam na Wasze opinie związane z aplikacjami. Przed Wami najlepsze gry dla iOS.

[appstore id=868692227]

[third] goat simulator[/third] [third]goat simulator1[/third] [third_last]goat simulator2[/third_last]

Przed Waszym obliczem, najdurniejsza a przy tym najbardziej zabawna gra z jaką przyszło mi się spotkać. Okrzyknięta najgłupszą grą roku. Goat Simulator trafia na wasze urządzenia mobilne iOS. Sprawdźcie sami cóż ta koza wyprawia. Możemy przysporzyć bohaterce nie lada kłopotów. Do dyspozycji mamy guzik zwiotczający mięśnie kozy, czy skakania. Ważną role spełnia też guzik lizania. Lizać można wszystko ludzi, grzyby, płoty. Wszystko naturalnie ma swój efekt końcowy. Gdy wpadniemy pod jadące samochody okazuje się, że nasza przyjaciółka jest nieśmiertelna. To czyni rozgrywkę prawdziwie pokręconą. Wszystko co osiągniemy jest oczywiście punktowane.

[appstore id=830544402]

[third]leo's fortune_3[/third] [third]leo's fortune[/third] [third_last]leo's fortune 2[/third_last]

Absolutny majstersztyk. Platformówka, która została okrzyknięta arcydziełem. Jest piękna, jest wciągająca jest rewelacyjna. Za zadanie mamy sterować sympatyczną futrzaną kulką. Na swojej drodze oczywiście nie zabraknie nagród bonusów i wszelkiej maści przeciwników. Mechanika znana z Raymana, trafi w serca wszystkich platformowych miłośników. Cena promocyjna !

[appstore id=731645633]

[third]gitman_1[/third] [third]hitman_3[/third] [third_last]hitman_2[/third_last]

Tego Pana, wraz ze swoim morderczym instynktem przedstawiać chyba nikomu nie muszę. Dzisiaj w nowej strategicznej odsłonie pojawia się na Waszych urządzeniach Apple. Gra pobudza do myślenia i szukania rozwiązań. Znajdziemy się pośród zagadek i tajemnic, które w prawdzie wymagają od nas ruszenia głową, ale robią to w sposób dyskretny na czym zyskuje dynamika rozgrywki. Przyjemny design graficzny sprawia, że mamy odczucie obcowania z czymś naprawdę wyjątkowym. Nie da się ukryć, twórcy bardzo postarali się o swoje nowe dziecko. Polecam w świetnej cenie.

[source name=AppStore url=https://itunes.apple.com/us/app/hitman-go/id731645633?mt=8]

 

 

To Top