Plotki

Weekendowe plotki – odświeżony MacBook Air i iPad Pro

Zagraniczna strona internetowa, poświęcona newsom o Apple letemsvetemapplem.eu, poinformowała, że firma ma na 24 lutego zaplanowaną aktualizację obecnych MacBooków Air. Odświeżenie ma dotyczyć prawdopodobnie procesora, pamięci RAM, pojemności dysku. Fizyczne cechy komputera mają pozostać nie zmienione.

Nie jest to oczywiście spodziewana premiera MacBooka Air z Wyświetlaczem Retina o przekątnej ekranu 12″ tylko po prostu między-premierowe odświeżenie podzespołów. Źródło twierdzi, że Apple nie planuje organizować żadnej konferencji w lutym.

W ciągu ostatnich kilku lat Apple niezapowiedzianie odświeżało MacBooki więc gdyby tak się stało znów to nie było by to wielkim zaskoczeniem.

Kolejna plotka pochodzi z vandaagapple.nl, który to serwis rozwodzi się wokół prawdopodobnie fałszywych zdjęć nadchodzącego iPada Pro. Przedstawione fotografie nie pasują do tych, które już wyciekały i były pokazane chwilkę wcześniej – bardziej wiarygodne.

[half]8053775 [/half][half_last]708067-1[/half_last]

 

Oczekuje się, że iPad Pro ma trafić do produkcji w ciągu kilku najbliższych miesięcy, by pojawić się w sprzedaży jeszcze w tym roku.

[source name= 9to5mac url= http://9to5mac.com/2015/02/08/weekend-apple-rumor-two-pack-refreshed-macbook-airs-and-unlikely-ipad-pro-photos/]

To Top