Informacje i nowości

Twórz filmy z iPadem – kolejna kampania reklamowa Apple

Kampania ta tyczy się głównie iPada Air 2 i pokazuje, jak użytkownicy używają najnowszego tabletu Apple do tworzenia swoich dzieł. Jest to jedna z cyklów reklam pod hasłem „Change is in the Air” przedstawiające użytkowanie iPada w życiu codziennym. Warto dodać, że głos, który słychać w tle podłożył sam Martin Scorsese.

Mi też  zdarza się tworzyć filmy na iUrządzeniach, więc kampania odzwierciedla rzeczywistość (z resztą, która kampania Apple „kłamała”?).

[youtube id=-LVf4wA9qX4]

Wcześniejsze reklamy z tej kampanii Apple to Make music with iPad, w której możemy zobaczyć, jak tworzy się muzykę i to nie tylko za pomocą GarageBand:

[youtube id=IkWlxuGxxJg]

Oraz Change czyli 1-minutowa reklama z utworem Who Needs You zespołu The Orwells w tle (swoją drogą, dobra muzyczna energia płynie z tej reklamy).

[youtube id=ROZhrRm88ms]

Szkoda tylko, że prawie żadnej reklamy Apple nie zobaczymy w Polskiej telewizji. Czasem się zdarzy, że  ujrzymy reklamę iPhone’a, ale tak naprawdę jest to tylko reklama operatora (na końcu zawsze pojawia się logo operatora). Kiedyś reklamy tworzone przez Apple były tworzone dla Polski (z resztą, jedna z nich gdzieś krąży po YouTubie, z tego co wiem to jest to reklama iPhone’a 3G), więc czekam na kolejny krok w którym zobaczymy nową reklamę Apple przeznaczoną na rynek Polski.

To Top