Sprzęt Apple i akcesoria

Recenzja pokrowca Holdit na iPada Air 2

Jest wiele form ochrony iUrządzeń, jedną z nich jest elegancki pokrowiec szwedzkiej marki Holdit, która rozpoczyna ekspansję na europejskich rynkach. W poniższym artykule sprawdzimy czy jakość akcesoriów jest tak dobra jak zapewnia producent.

Ekologów na pewno ucieszy fakt, że pokrowiec w całości wykonany jest ze skóry ekologicznej. Poważny granat połączony z jaskrawym pomarańczem daje ciekawy efekt kolorystyczny. Kolory ze sobą kontrastują, ale idealnie do siebie pasują.

calosc1

Łączenia elementów skórzanych są zszywane, a nie jak w większości pokrowców klejone dzięki czemu całość wygląda bardzo elegancko i nietuzinkowo oraz ma jeszcze jedną bardzo ważną zaletę – takie połączenie jest znacznie trwalsze i odporniejsze na uszkodzenia.

przyciski

Przetłoczona perforacja, która nie dość, że zapobiega zsuwaniu się iPada jednocześnie wygląda niebanalnie i nadaje pokrowcowi niepowtarzalny styl, którego na próżno można szukać u innych producentów tego typu akcesoriów.

gora

perforacja

Dobrą informacją dla wielu osób może być to, że testowany przeze mnie pokrowiec wyposażony jest także w magnesy (takie same jak oryginalny pokrowiec Apple Smart Case), dzięki czemu nie musimy używać przycisku blokady ekranu podczas otwierania i zamykania klapki owego pokrowca. Dzięki tym samym magnesom klapka naszego pokrowca przylega do ekranu i nie otwiera się przypadkowo np. po wrzuceniu iPada do torby, tylko wtedy gdy tego chcemy.

dol

Plastikowa wkładka do mocowania iPada wykonana jest z matowego plastiku, który jest przyjemny w dotyku i sprawia wrażenie bardzo solidnego. Przylega on bezpośrednio do urządzenia co daje nam pewność, że do środka nie dostanie się żaden kurz oraz piasek, który mógłby zniszczyć tył naszego iPada.

Wszystkie wycięcia w plastikowej wkładce są dopasowane idealnie. Wycięcia na przyciski są wystarczająco duże aby bez problemu można było wcisnąć któryś z przycisków, natomiast otwór pozostawiony na aparat nie zasłania soczewki obiektywu.

calosc

Podsumowanie

Testowany przeze mnie case jest bardzo dobrą alternatywą dla nieproporcjonalnie drogiego Apple Smart Case. Pokrowiec prezentując się bardzo elegancko jest tak samo funkcjonalny jak jego oryginalny odpowiednik. Czy warto? Oczywiście, że tak. Warto dać szansę szwedzkiej firmie Holdit, która dopiero wchodzi na zagraniczne rynki.

Pokrowiec, który trafił do naszej redakcji przeznaczony jest dla iPada Air 2. Znajdziecie go pod tym linkiem. W ofercie producenta znajdziemy również modele przeznaczone dla starszych iPadów również w innych wersjach wykończeniowych.

Więcej informacji znajduje się na stronie producenta holdit.eu.

Komentarze
To Top