Informacje i nowości

Zdjęcia z całego świata. Apple promuje fotograficzny potencjał iPhone’a 6

Apple podkreśla na swojej stronie internetowej nową sekcję, by ujawnić fotograficzny potencjał iPhone’a 6 i 6 plus, prezentując zdjęcia zrobione na całym świecie. Dzięki witrynie możemy podziwiać kilknaście ujęć zrobionych w różnych zakątkach świata. Zaczynając od miejsc takich jak Zatoka Halong (Wietnam), Pampeluna (Hiszpania), Cairngorms (Szkocja). Jest też pereła z Polski! 

Obok każdej fotografii, Apple zawarło krótki opis zdjęcia oraz nazwę aplikacji, w której zostało przerabiane. Większość zdjęć wykonano w pakiecie aplikacji Aparat w iPhone. Cała galeria jest warta odwiedzenia. Apple również opublikowało nową stronę w App Store. Oczywiście, nowa promocja iPhone 6 nie przypadkowo została uruchomiona w tym samym dniu, co premiera Samsung’a Galaxy S6.

Czy jest sens posiadać zwykły, wielki aparat fotograficzny? Fotki z iPhone 6 robione są nie przez Apple, tylko przez zwykłych ludzi […]

Pisze zafascynowany nasz redakcyjny kolega Marcin Wierzbicki. Otóż widać, że nawet sami nie zdajemy sobie sprawy jak potężnym narzędziem posługujemy się na codzień. Kto wie może kiedyś zdjęcie kogoś z nas trafi na stronę główną Apple. Z całego serca Wam tego życzę. Zapraszam do galerii.

Przejście do galerii >>>

[source name=Apple url=http://www.apple.com/iphone/world-gallery/]

To Top