Aplikacje na iOS i OS X

WhatsApp i zbliżające się połączenia głosowe

WhatsApp Messenger - iOS (iPhone)

WhatsApp czyli jeden z najbardziej popularnych komunikatorów internetowych na urządzenia mobilne tak jak pisaliśmy wcześniej wkrótce doczeka się możliwości wykonywania połączeń głosowych. Co jest wśród obecnych komunikatorów już dość popularne. Sama firma WhatsApp została jakiś czas temu kupiona przez giganta serwisów społecznościowych jakim jest Facebook która prężnie stara się rozwijać tą aplikację. Oczywiście sam Facebook posiada już swój komunikator jakim jest Messenger, który posiada możliwość dzwonienia. Podejrzewam, że firma kupując aplikację WhatsApp chciała przejąć jak największą ilość użytkowników tak aby wkrótce prawdopodobnie połączyć obie usługi.

W sieci ukazał się filmik na którym możemy zauważyć jak będą wyglądać połączenia głosowe w komunikatorze WhatsApp, sam interfejs jest strasznie podobny do wyglądu aplikacji Telefon systemu iOS. Dla zainteresowanych również dodam, że od nie dawna można korzystać z komunikatora WhatsApp przez internet za pośrednictwem aplikacji webowej, dostępnej pod tym adresem.

[youtube id=Yuu85Wbqojg]

Swoją drogą ciekawe czy WhatsApp po wprowadzeniu wykonywania połączeń głosowych zwiększy liczbę swoich użytkowników.

A Wy jakich komunikatorów używacie? U mnie główną rolę odgrywa Facebook Messenger oraz połączenia FaceTime i iMessage noi czasami Skype.

[appstore id=310633997]

[source name=RedmondPie url=http://www.redmondpie.com/whatsapp-voice-calling-feature-for-iphone-gets-a-hands-on-video-demo/]

To Top