Aplikacje na iOS i OS X

Dzwoń za darmo z WhatsApp

WhatsApp wprowadza funkcję darmowych połączeń głosowych.

Co to jest WhatsApp?

WhatsApp to komunikator dzięki któremu można wysyłać wiadomości, notatki dźwiękowe, zdjęcia i filmy bez płacenia za SMS-y. Oprócz podstawowych wiadomości tekstowych, użytkownicy mogą tworzyć grupy, przesyłać nielimitowaną ilość zdjęć, filmów czy dźwięków. Aby korzystać z aplikacji trzeba jedynie połączyć się z internetem. Aplikacja dostępna jest dla wielu urządzeń, co ułatwia komunikację ze znajomymi. Pierwszy rok korzystania z komunikatora jest bezpłatny, później dostęp do aplikacji wynosi jedyne 0,99 USD.

Co nowego w tej wersji?

Tak jak pisaliśmy we wcześniejszym artykule, w nowej wersji WhatsApp wprowadza funkcję rozmawiania z rodziną i znajomymi za darmo. Opcja dostępna jest w wersji 2.12.1 i będzie dostarczana dla wszystkich użytkowników w ciągu kilku najbliższych tygodni.

Whatsapp

Nowości:

[list_style class=”bookmark” ]

  • Połączenia – Zadzwoń do swoich przyjaciół i rodziny za pomocą WhatsApp za darmo, nawet jeśli są w innym kraju. Połączenia używają internetu, a nie minut z twojego planu taryfowego.
  • Udostępnianie zdjęć, filmów i linków wprost do WhatsApp z innych aplikacji.
  • Szybki dostęp do przycisku aparatu w czatach – Teraz możesz robić zdjęcia i filmy, lub szybko wybrać aktualne zdjęcie lub film z biblioteki.
  • Edytuj swoje kontakty bezpośrednio z aplikacji WhatsApp.
  • Wysyłanie wielu filmów na raz. Możesz również przyciąć i obrócić filmy przed ich wysłaniem.

[/list_style]

whatsapp

Aplikację można pobrać za darmo z sklepu App Store.

[appstore id=310633997]

[source name=iClarified url=http://www.iclarified.com/48635/whatsapp-for-iphone-now-lets-you-call-your-friends-and-family-for-free]

To Top