Informacje i nowości

Połączenie z iPhone’a odebrane na Android Wear

W zeszłym miesiącu deweloper Mohammad Abu-Garbeyyehh pokazał możliwość wyświetlenia powiadomień z iPhone’a na smartwtachu Android Wear, który, przynajmniej na razie, oficjalnie nie współpracuje z urządzeniami Apple.

Na nowym filmie, ten sam twórca oprogramowania pokazuje urządzenie naręczne od Google, które obsługuje możliwość wyświetlenia i odebrania lub odrzucenia połączenia przychodzącego na iPhone’a. Mohammad mówi, że musiał tylko programistycznie zasymulować gest odebrania przez niego połączenia ponieważ nie chciał aby jego dłonie były widoczne na filmie. Twierdzi, że funkcjonalność działa idealnie tak jak by smartwatch był połączony z jakimś smartfonem wyposażonym w system Android.

Twórca filmu twierdzi, że iPhone nie potrzebował jailbreak’a do tego żeby połączyć go z inteligentnym zegarkiem konkurencji. Na poniższym filmie zobaczycie jak to wygląda.

[youtube id= D2pkyHp8HN0]

Warto przypomnieć, że ostatnie doniesienie mówiły o tym, że być może urządzenia Android Wear będą oficjalnie współpracowały ze sprzętami mobilnymi Gigantów z Cupertino. Nie wiadomo czy jest na co ale jeszcze musimy na to poczekać.

[source name= 9to5mac url= http://9to5mac.com/2015/03/17/android-wear-iphone-call/]

To Top