Informacje i nowości

Pisanie rozwija. Zostań redaktorem AppleCenter

AppleCenter to portal informacyjny tworzony przez miłośników wspaniałej technologii Apple. Dzisiejszy zespół redakcyjny to pięć pozytywnych osób, które z pasją piszą o tematycznych nowinkach. Każdy z redaktorów jest inny i pisze inaczej i to jest piękne. W pisaniu artykułów dla tak dużej grupy czytelników jest coś niezwykłego i przyjemnego a każdy kolejny czytelnik, komentarz czy polubienie dodaje pozytywnej energii. Napisanie dobrego artykułu nie jest łatwą sprawą. Jednym przychodzi to łatwiej, innym nieco trudniej. Artykuły czytane są przez tysiące czytelników, co z jednej strony jest bardzo przyjemną świadomością, z drugiej jednak stawia przed redaktorem wysoką poprzeczkę aby czytelników nie zawieść.

Dzisiaj, aby jeszcze bardziej urozmaicić język i styl pisania, dodatkowo dawać czytelnikom jeszcze więcej i podobać się jeszcze bardziej, czujemy potrzebę poszerzenia naszego redakcyjnego zespołu.

Jest nam miło zaprosić tych z Was, którzy czytają nasz portal a jednocześnie chcieliby stanąć z tej drugiej strony i zacząć go aktywnie współtworzyć. Wszystkich chcących pisać i kreować AppleCenter prosimy o wysłanie swojego zgłoszenia na adres kontakt@applecenter.pl z tematem wiadomości: Aplikacja do redakcji AC.

Prosimy w treści maila napisać dane kontaktowe oraz kilka zdań, które pomogą nam podjąć decyzję o przyjęciu Was w swoje szeregi. Nie gniewajcie się, ale jeśli zgłoszeń będzie dużo, może się tak zdarzyć, że odpowiemy tylko na wybrane.

Pisanie rozwija. Zapraszamy do redakcji AppleCenter.pl

To Top