Informacje i nowości

Pisanie jest cool – Dołącz do redakcji AppleCenter

Czy przez głowę przeszła ci kiedykolwiek myśl, by stanąć po drugiej stronie i zacząć samemu tworzyć i pisać? Jeśli tak, to dobrze się składa – AppleCenter szuka osób, które wspólnie mogą stworzyć na nowo portal o Apple!

Kim jesteśmy?

AppleCenter to portal informacyjny w zamiarze tworzony przez miłośników wspaniałej technologii Apple, który przez prawie 5 lat swojego istnienia zdążył wybudować sobie wysoką pozycję w czołówce portali skupiających się na firmie z Cupertino. W pisaniu artykułów dla tak dużej grupy czytelników jest coś niezwykłego i przyjemnego a każdy kolejny czytelnik, komentarz czy polubienie dodaje pozytywnej energii. Napisanie dobrego artykułu nie jest łatwą sprawą. Jednym przychodzi to łatwiej, innym nieco trudniej. Artykuły czytane są przez tysiące czytelników, co z jednej strony jest bardzo przyjemną świadomością, z drugiej strony ustawia to wysoką poprzeczkę zarówno pod względem jakości prezentowanych treści oraz ich regularności.

Dlatego dzisiaj chcemy zaprosić Was, by dołączyć do naszego zespołu!

Kogo szukamy?

Szukamy osób, które znają firmę Apple i bacznie śledzą wszelkie nowości związane z tą firmą. Osób, które potrafią obiektywnie oceniać zagadnienia i tezy stawiane przez ludzi, nieraz także te kontrowersyjne. A także, ludzi po prostu chętnych do działania i czujących się na siłach by móc współtworzyć AppleCenter.

Jeżeli widzisz się w tej roli, prosimy o wysłanie swojego zgłoszenia na adres kontakt@applecenter.pl z tematem wiadomości: Aplikacja do redakcji AC.

Prosimy w treści maila napisać dane kontaktowe oraz kilka zdań, które pomogą nam podjąć decyzję o przyjęciu Was w nasze grono. Jeżeli zdecydujemy się na przyjęcie do redakcji, należy się przygotować na napisanie swojego pierwszego artykułu, będącym tzw. „rekrutacyjnym”.

Komentarze
To Top