Informacje i nowości

Potwierdzone! 9 września zobaczymy nowe iPady

Im mniej dni zostało do konferencji tym bardziej jestem przekonany, że będzie to naprawdę niezła rewolucja w świecie Apple.

O tym czy zobaczymy nowe iPady w tym roku pisałem także tutaj. Teraz już wiemy, że na pewno pokażą nowe cacka, ja nie mogę się już doczekać – żadnej innej konferencji nie wyczekiwałem tak bardzo.

iPad Pro wg „zaufanych” źródeł na które powołuje się 9To5Mac będzie zaprezentowany na najbliższej konferencji. Przedsprzedaż 12,9-calowego tabletu ma ruszyć pod koniec przyszłego miesiąca, zaś do sprzedaży urządzenie trafi najprawdopodobniej w listopadzie. Największy brat będzie wyposażony w ekran rozpoznający siłę nacisku, będzie posiadać stylus (prawdopodobnie zaawansowany technologicznie), dwa głośniki, USB typu C, aparat o rozdzielczości 8 MPx, układ A9X i 2 GB pamięci RAM, oczywiście całość będzie działać pod kontrolą systemu iOS 9.1, gdyż tablet będzie wyposażony w unikalne funkcje, których nie obsłużyłaby wersja z numerkiem 9. Następca iPada Mini (4 generacja) będzie posiadać takie same podzespoły jak obecny iPad Air, czyli procesor Apple A8X, 2 GB pamięci RAM, oraz aparat o rozdzielczości 8 MPx. Jeszcze jedno – ma zostać także odchudzony, oby tylko czas pracy na baterii nie skrócił się znacznie.

Dodatkowo Apple zaprezentować ma także nowe opaski do Apple Watch. Ciężko na ten moment powiedzieć, czy będą to tylko zwykłe opaski, czy dostaną kolejne czujniki do monitorowania aktywności fizycznej, albo dodatkową baterię – z tego ostatniego cieszyłbym się najbardziej. Na koniec warto dodać, że nie zobaczymy nowego iPada Air, ten pojawi się w przyszłym roku.

Zapowiada się kolosalny pokaz nowości, Apple wręcz nas nimi zasypie! Z tej okazji wszystkich serdecznie zapraszamy na wspólne oglądanie konferencji Apple. Wszystkie szczegóły znajdują się pod tym linkiem – wspólne oglądanie konferencji Apple.

[source name=9To5Mac url=http://9to5mac.com/2015/09/02/ipad-pro-sep-9-ipad-mini-4-november/]

To Top