Informacje i nowości

iPhone 6 czy Samsung Galaxy S6? Sprawdź co wybierają dzieci

iPhone 6 i 6 Plus oraz Samsung Galaxy S6 to dwa najnowsze smartfony dwóch największych firm produkujących tego typu urządzenia na świecie. Z każdą premierą nowego iPhone’a lub Samsunga każdy z nich poddawany jest pod szereg testów zarówno na wytrzymałość samego urządzenia, jaki i możliwości oprogramowania. Business Insider przeprowadził kolejny z testów dwóch flagowych modeli w którym to młode pokolenie dzieci wybiera pomiędzy urządzeniem marki Apple i Samsung. Wynik? sprawdźcie sami poniższe nagranie.

Samo porównanie z kilku względów należy traktować z przymrużeniem oka. Głównie z małej ilości dzieci które są zaprezentowane na nagraniu oraz faktem, że dzieci jak to dzieci w szybki sposób mogą zmienić zdanie. [source name=iClarified url=http://www.iclarified.com/48521/kids-choose-between-the-apple-iphone-and-samsung-galaxy-video]

To Top

jbl-ac

JBL Charge 3

Najtaniej w sieci!!!

Czwarta generacja doskonałego głośnika bezprzewodowego z funkcjonalnością powerbanku. Wciąż udoskonalany brzmi imponująco, prezentuje się pięknie, a do tego jest w pełni wodoodporny.

689 zł

przycisk-ac