Informacje i nowości

Samsung Galaxy S6 vs iPhone 6. Próba utopienia

Samsung Galaxy S6 vs iPhone 6

Ostatnio pokazywaliśmy Wam, jak bardzo TechRax potrafi działać w imię nauki, gdyż postanowił ugotować właśnie te dwa smartfony. (Więcej tutaj)

Wodoodporność iPhone’a 6 vs Samsung Galaxy S6

Kanał EverythingApplePro przeprowadził test, w którym sprawdzał, który flagowiec wytrzyma dłużej w wodzie. Test może nam się okazać przydatny, ponieważ uświadamia, że jeśli wrzucimy swój telefon przypadkowo do wody, to nie należy panikować. Szybka pomoc serwisu w usunięciu śladów wilgoci może uratować nam telefon. W 90% przypadków to nie sama woda niszczy telefon, a rozwijająca się korozja płyty głównej.

[youtube id=_uuCXXNtGMQ]

Przy pierwszej próbie topienia flagowców wydaje się, że urządzenia wychodzą bez szwanku. No dobra, androidowcy, śmiejcie się z nas – w iPhonie przestał działać głośnik. Poza tym, wszystko hulało. Druga próba topienia telefonów – zakończyła się nieprzyjemnie dla Androidowców – Galaxy S6 postanowił przestać działać. No dobra, żartowałem, po wyjęciu z wody i podłączeniu do ładowania – postanowił zmartwychwstać. Lecz zauważcie – ile restartów zaliczył S6, a ile iPhone? No właśnie – iPhone działał bez przerwy. Pamiętajcie że video ma charakter testowy i nigdy po zalaniu nie zaleca się włączania urządzenia, a szczególnie podpinania go do źródła zasilania. Jeśli urządzenie się zamoczyło. Tylko serwis zagwarantuje Wam właściwe czyszczenie telefonu.

A jak według Was wypada Samsung Galaxy S6 vs iPhone 6? Wyraźcie się w komentarzu!

[source name=Youtube url=https://www.youtube.com/watch?v=_uuCXXNtGMQ]

To Top