Aplikacje na iOS i OS X

Facebook Messenger wprowadza wideo rozmowy

Facebook jako serwis społecznościowy co mogę śmiało stwierdzić jest najbardziej popularny na świecie. Dodatkowo za pośrednictwem strony internetowej umożliwia wewnętrzną komunikację pomiędzy użytkownikami na zasadzie czatu oraz połączeń audio-wideo.

Facebook Messenger bo tak nazywa się multi-platformowe narzędzie do komunikacji pomiędzy użytkownikami tego serwisu społecznościowego otrzymuje możliwość wykonywania połączeń wideo na wszystkich urządzeniach które obsługują ten program i są oparte o system iOS lub Android. Efekt? sprawdźcie sami na poniższym filmie.

Wideo połączenia w aplikacji Messenger na początek otrzymują użytkownicy korzystający z urządzeń pod kontrolą systemu iOS i Android w 18 krajach, są to: Belgia, Kanada, Chorwacja, Dania, Francja, Grecja, Irlandia, Laos, Litwa, Meksyk, Nigeria, Norwegia, Oman, Polska, Portugalia, Wielka Brytania, USA i Urugwaj.

Sama funkcja na przestrzeni kilku zbliżających się miesięcy będzie rozwijana na innych obszarach. Facebook Messenger jest dostępny całkowicie za darmo w sklepie App Store z poziomu urządzeń opartych o system iOS.

Jakiego komunikatora używacie do wykonywania połączeń wideo? u mnie główną role odgrywają połaczenia FaceTime oraz znany dobrze na pewno każdemu Skype.

 

[appstore id=454638411]

To Top