Poradniki i tutoriale

Educativo. Naucz się programować od najlepszych. KONKURS !

Jak zostać programistą Swift?

Zawód programisty umiejącego biegle władać językiem Swift i C-Objective cieszy się bardzo dobrą reputacją i dużym pożądaniem na rynku pracy. Tylko doświadczenie i wysoki poziom umiejętności sprawią, że będziesz jednym z najlepiej płatnych specjalistów w tej branży.

AppStore jest najbardziej dochodowym sklepem aplikacji mobilnych. I pomimo, że droga do bycia programistą jest naprawdę ciężka, to każdy z tych, którym udało się dojść na sam szczyt głośno i wyraźnie mówi, że warto. Nie dość, że polskie uczelnie nie kładą nacisku na programowanie w Swift (gdyż jest on nowym jezykiem) czy c-objective, to wybór szkół, które naprawdę potrafią przekazać wiedzę programowania dla aplikacji dedykowanych urządzeniom Apple jest mocno ograniczona. Na ratunek przychodzi multimedialna platforma szkoleniowa, dedykowana dla ambitnych programistów. Educativo.pl. Niezależnie od tego czy jesteś laikiem i dopiero zaczynasz przygodę z programowaniem, czy jesteś wprawionym programistą z podstawami C++, z pewnością znajdziesz tutaj potrzebną dla siebie wiedzę. Jeśli marzysz o wysokich zarobkach, konkretnych projektach i prawdziwych wyzwaniach, ten portal jest właśnie dla Ciebie. Najlepsi specjaliści i doświadczeni programiści w online’owych kursach przekazują w sposób jasny potrzebną Tobie wiedzę. My skupiliśmy się na urządzeniach Apple, ale Educativo świadczy usługi edukacyjne w zakresie różnych języków programowania. Więc jeśli interesujesz się Androidem czy Windowsem to także warto tutaj się zakręcić.

educativo_3

Sam osobiście przeszedłem kurs Swift i muszę przyznać, że poziom edukacyjny jest wysoki. Kursu słucha się z zaciekawieniem i nie ma problemu ze zrozumieniem przekazywanego materiału. Powiem więcej, dzięki  autorowi naprawdę chce się programować. Polecamy serdecznie, a tym samym zapraszamy do obejrzenia wstępu do szkolenia.

Konkurs AppleCenter i Educativo

Mamy wielką przyjemność zaprosić Was do nauki. Zgodnie z myślą, iż człowiek uczy się przez całe życie, dzisiaj do wygrania kod dzięki, któremu kurs Swift otrzymasz całkowicie za darmo. Zacznij naukę z Educativo od zaraz. Do zgarnięcia również trzy kody upoważniające do rabatów w wysokości 50%. Ponadto wraz z ogłoszeniem wyników każdy czytelnik otrzyma kod rabatowy upoważniający do 30% zniżki na kurs w serwisie Educativo. Wszystko co wystarczy zrobić to wkleić zdjęcie swojego „warsztatu programisty”. Jeśli posiadasz świetny sprzęt czy książki na temat programowania i kochasz programować, a może dopiero zaczynasz, pochwal się swoim multimedialnym biurkiem pod tą publikacją i udostępnij post na Facebooku. Konkurs trwa 7 dni od daty i godziny publikacji. My wyłonimy najlepiej rokującego programistę już za tydzień. Zapraszamy.

Źródło: Educativo

To Top