Humor

AppStore pobrało 3 tys dolarów. Przygoda J. Black’a

AppStore pobrało 3 tys dolarów

Syn aktora wydał 3 tysiące dolarów w App Store

Z pewnością kojażycie słynne Amerykańskie Show Jimmiego Fallona, w którym komik zaprasza znane gwiazdy. Tym razem na fotelu w studio zasiadł Jack Black i opowiadał o swoich codziennych perypetiach.

Całe show jest prowadzone w humorystyczny i nietuzinkowy sposób. Sam osobiście jestem wielkim fanem Fallona, za jego bardzo otwarte i radosne poczucie humoru. Tym razem zaproszonemu jednak do śmiechu nie było, gdy opowiadał o tym jak jego pociecha wydała w swojej ulubionej aplikacji aż trzy tysiące dolarów! Jak sam tłumaczy wewnątrz aplikacji była możliwość zakupów dodatków za „diamenty”, które wcześniej trzeba było kupić za realne pieniądze. W ten sposób pociecha celebryty nabiła rachunek za niebotyczną kwotę, a AppStore pobrało 3 tys dolarów z konta aktora. Jak sam przyznaje z takimi wydatkami na aplikacje, nawet gaża hollywoodzkiej gwiazdy nie wystarczała by na potrzeby młodocianego gracza. Zobaczcie jak w aktorze zagotowała krew. Można oglądać od 2 minuty.

[youtube id=4Y4YSpF6d6w]

Przezorny, zawsze ubezpieczony

Jack jednak wieży, że zdąży odzyskać pieniądze dzięki możliwość zwrotu aplikacji do 15 dni. Oczywiście zabezpieczcie swój sklep AppStore, mocnym hasłem lub skanem palca. Miejcie pociechy pod kontrolą gdy dajecie im swój iPhone czy iPad do zabawy. Zawsze możecie też skorzystać z funcji „Dostęp nadzorowany„. Co Wy byście zrobili gdyby AppStore pobrało 3 tys dolarów z Waszego konta?

[source name=Youtube url=https://www.youtube.com/watch?v=4 Y4YSpF6d6w]

To Top