Aplikacje na iOS i OS X

Pixelmator na iPhone’a już wkrótce

Podczas konferencji Apple, która odbyła się 16 października, a na której między innymi była premiera nowego iPad’a Air 2 oraz mini 3, premierę miał także jeden z najpopularniejszych programów do edycji grafiki. Mowa o aplikacji Pixelmator w wersji na iPada, uwielbiany przez użytkowników lecz na początku dostępny tylko na komputery Mac. Co ciekawe już wkrótce będzie on dostępny również w wersji na iPhone’a jako uniwersalna aplikacja iPhone/iPad która dodam jest na chwilę obecną przeceniona o 50% więc warto zainwestować bo jest to jedno z najlepszych narzędzi do mobilnej edycji zdjęć.

Pixelmator jest potężnym narzędziem, które zapewnia nam wszystko, czego potrzebujemy do tworzenia, edycji i ulepszenia zdjęcia. Pozwala nam pracować płynnie pomiędzy komputerem Mac, iPad’em, a wkrótce iPhonem i to wszystko bez wysiłku. Pixelmator w pełni korzysta z najnowszych technologii systemu iOS, co podsumowując daję nam szybkie i potężne narzędzia, które pozwalają dotykiem korygować zdjęcia, rysować, malować, stosować olśniewające efekty lub w niezwykle prosty sposób tworzyć zaawansowane efekty.

Gorąco polecam Wszystkim to narzędzie. Jak tylko Pixelmator ukaże się w wersji na iPhone’a na pewno Was o tym poinformujemy.

[vimeo id=125902294]

[appstore id=924695435]

[source name=iClarified url=http://www.iclarified.com/48980/pixelmator-for-iphone-is-coming-soon-video]

To Top