Co słychać u konkurencji

Windows 10 oficjalnie 29 lipca

Windows 10

Firma Microsoft ogłosiła, że najnowszy system Windows 10 będzie oficjalnie dostępny już 29 lipca. Jak wcześniej pisaliśmy użytkownicy którzy posiadają licencję wersji 7, 8, 8.1 aktualizację do najnowszej wersji otrzymają za darmo.

[youtube id=”Wwc5jKc-EgE”]

Po oglądnięciu powyższego nagrania można szybko stwierdzić, że zmiany w nowej wersji systemu są ogromne. Dodatkowo wsparcie asystentki głosowej Cortana może znacząco ułatwić pracę użytkownikom. Dodam, że Cortana będzie dostępna na urządzeniach z systemem iOS jeszcze w tym roku.

W nowej wersji Windowsa możemy zauważyć połączenie najpopularniejszej wersji systemu Microsoftu czyli „7” z kafelkami dostępnymi w wersji 8 i 8.1 co wyszło im na prawdę bardzo dobrze. Tylko jak zawsze pozostaje tutaj kwestia jak stabilna będzie ta wersja systemu oraz czy zostanie odpowiednio zoptymalizowana do podzespołów komputera, tak jak to bywa w przypadku sprzętów Apple.

[source name=iClarified url=http://www.iclarified.com/49487/microsoft-officially-announces-july-29th-launch-date-for-windows-10-video]

To Top