Aplikacje na iOS i OS X

Najlepsze aplikacje iOS i OSX. Tydzień 23

Najlepsze aplikacje iOS

Przygotowałem zestawienie najlepszych nowych aplikacji i aktualizacji starszych dla iOS i komputerów Mac. Od najlepszego iOS’owego „shootera”, do nowej aktualizacji Twittera dla Maców. Oto najlepsze aplikacje na iOS i OSX.

[appstore id=989565871]

Opener rozwiązuje problemy, które występują podczas otwierania linków na iOS. Dokładniej chodzi o sytuacje, gdy otwieramy jakiś link np. link do kanału w serwisie YouTube i zamiast otworzyć nam ten kanał w zainstalowanej wcześniej aplikacji YouTube to otwiera nam go w przeglądarce internetowej. Ta sytuacja rzeczywiście irytuje. Ten problem ma być rozwiązany w nowym iOS, lecz na ten moment może nam pomóc właśnie Opener.

[appstore id=904278510]

Mówiąc o grach, trzeba wspomnieć o wyczekiwanej produkcji Hitman: Sniper. W grze wcielamy się w Agenta 47, bierzemy swój karabin snajperski i mamy szanse wykazać się w ponad 150 misjach. Z tą grą na telefonie na pewno nie będziemy się nudzić, bo jest przy niej naprawdę dużo zabawy.

[third]screen640x640[/third] [third]screen640x640-1[/third] [third_last]screen640x640-2[/third_last]

[appstore id=986627010]

Zdarza Ci się zapomnieć w jakim miejscu zostawiłeś swój samochód? Jeśli tak to aplikacja TrakCar powinna się znaleźć na twoim iPhonie. Program ten zapisuje miejsce, w którym zaparkowałeś swój samochód, a następnie gdy chcesz do niego wrócić, prowadzi cię do miejsca gdzie zostawiłeś swoje cztery kółka. Minusem tej aplikacji jest to, że podczas pracy ciągle używa modułu GPS w tle, co niestety znacznie wpływa na żywotność naszej baterii.

[appstore id=557168941]

W tym zestawieniu nie mogło zabraknąć nowej wersji aplikacji, dzięki której możemy z łatwością korzystać z Twittera. Aplikacji został poświęcony osobny artykuł, więc zachęcam do jego przeczytania —> Tweetbot 2 nareszcie z nowym, odświeżonym interfejsem.

To Top